Zima

Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 13,5 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 17,5 x 24 cm

Konec dražby: 12.12.2018 18:18

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč