16. Svoz dřeva
Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1949
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 17,5 x 24,5 cm
Konec dražby: 12.12.2018 18:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč