27. Sedící dívka
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1975
Šířka: 12 cm, výška: 17 cm, rámování: 32,5 x 25,5 cm
Konec dražby: 28.01.2020 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč