Sedící dívka

Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt, datace: 1975
Šířka: 12 cm, výška: 17 cm, rámování: 32,5 x 25,5 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč