Sv. Jan Křtitel

Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: dřevoryt, datace: 1976
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 21 x 15 cm

Konec dražby: 15.02.2022 21:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč