Vějíř

rámováno
Šířka: 42 cm, výška: 22 cm, rámování: 31 x 46,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč