142. Straky
Autor: Per Åkered
(? Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 44 cm, výška: 38 cm, rámování: 49 x 55 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč