Vrány

Autor: Per Åkered
(? Švédsko)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm, rámování: 63 x 83 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč