Příboj

Autor: Monica Lundin

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1984
Šířka: 65,5 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 65 x 76 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč