17. Příboj
Autor: Monica Lundin
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1984
Šířka: 65,5 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 65 x 76 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč