217. Chalupy v zimě

Autor: Karel Kupka
(1905 Manětín - 1971 Teplice)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rám poškozen.
Technika: olej na kartonu, datace: 1930
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 42,5 x 52,5 cm

Konec dražby: 05.12.2017 21:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč