217. Chalupy v zimě
Autor: Karel Kupka jr.
(1932 Postupice - 2013 Prachatice)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rám poškozen.
Technika: olej na kartonu, datace: 1930
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 42,5 x 52,5 cm
Konec dražby: 05.12.2017 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč