64. 2ks obrazů - Rybník, Květina
Autor: Karel Kupka jr.
(1932 Postupice - 2013 Prachatice)
Dva obrazy autora Karel Kupka, signováno a datováno, na reversu jednoho štítek dílo
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 9 a 19 cm, výška: 14 cm
Konec dražby: 08.03.2021 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč