2ks obrazů - Rybník, Květina

Autor: Karel Kupka
(1905 Manětín - 1971 Teplice)

Dva obrazy autora Karel Kupka, signováno a datováno, na reversu jednoho štítek dílo
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 9 a 19 cm, výška: 14 cm

Konec dražby: 08.03.2021 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč