208. Na dvorku

Autor: Cyril Kotyšan
(1899 Praha - 1978 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1926
Šířka: 54 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 52 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:43 SELČ

Zbývá: 12d 17h 18m 12s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč