206. Údolí před městem

Autor: James Baylis Allen
(1803 Velká Británie - 1876 Velká Británie)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm, rámování: 84 x 69 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 22:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč