214. Semire a Melide
Autor: Constance Marie Charpentier
(1767 Paříž, Francie - 1849 Paříž, Francie)
autorka také známá jako Constance Marie Blondelu, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: mědirytina
Šířka: 53 cm, výška: 45 cm, rámování: 52 x 60 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč