218. Lidová aukce
Autor: Bengt Gustav Pettersson
(1931 Vibyggerå - 2004 Munka-Ljungby)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1987
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 56 x 64 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč