220. Kostel sv.Jaques Church in Dieppe
Autor: Francis Philip Barraud
(1824 - 1901)
název díla vlevo dole, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 50 cm, výška: 37 cm, rámování: 39 x 53 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč