28. Lodě u mola
Autor: Gustaf Fäldt
(1852 - 1924)
signováno monogramem, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 30 x 38 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 30.05.2022 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč