121. Zátiší s ovocem

Autor: Dimo Nikolov

signováno vpravo dole. Ozdobný blondel rám.
Technika: olej na plátně
Šířka: 77 cm, výška: 56 cm, rámování: 76 x 97 cm

Konec dražby: 06.12.2017 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč