121. Zátiší s ovocem
Autor: Dimo Nikolov
signováno vpravo dole. Ozdobný blondel rám.
Technika: olej na plátně
Šířka: 77 cm, výška: 56 cm, rámování: 76 x 97 cm
Konec dražby: 06.12.2017 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč