349. Konvolut od různých autorů

soubor prací na papíře, různé techniky, signováno, různí autoři, mimo jiné: Miroslav Šnajdr st., Seydl Zdeněk, Jiří Barůněk, Petr Zlámal, Ladislav Vlodek, Pavel Herynek, Milena Pilná, Jana Jemelková, Dalibor Sedlák, Zdeněk Vráblík, Eva Vlasáková, Josef Dudek, Albín Brunovský, Miroslav Štolfa, Marie Blabolilová, Olga Čechová, Jan Souček, Jiří Hastík, Ida Vaculková, Andrej Bělocvětov, Karel Svolinský, Cyril Bouda, Anna Grmelová, Jiří Bouda, Bohumil Teplý, Karel Oberthor, Vladimír Komárek, Jaroslav Hořánek, Karel Beneš a další
Rámování: nerámováno

Konec dražby: 14.07.2019 18:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 700 Kč