348. Strom u cesty
signováno vlevo dole
Šířka: 21,5 cm, výška: 31 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 14.07.2019 18:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 20 Kč