191. Zimní krajina
Autor: Manne Hallengren
(1875 - 1951)
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 64 x 85 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč