194. V zahradách

Autor: Karel Štika
(1898 Praha - 1975 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole s věnováním, rámováno a zaskleno
Technika: lept, datace: 1952
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč