13. Říční krajina
Autor: Sidney Pike
(1862 - 1922)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 52 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.09.2022 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 200 Kč