Pohled do krajiny v Surrey

Autor: Edwin Buttery
(1839 - 1908)

datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1879
Šířka: 61 cm, výška: 30 cm, rámování: 54 x 84 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.09.2022 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč