209. Břízy u jezera
Autor: Karl Buchholz
(1849 Schlossvippach - 1889 Oberweimar)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 70 cm, rámování: 90 x 109 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč