116. Skandinavské fjordy
Autor: M. Wuerz
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 31 cm, výška: 16 cm, rámování: pošk. 30 x 46 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč