Krajina

Autor: Gustaf Alfred (Alf) Hedlund
(1901 Hammarby, Stockholm, Švédsko - 1955 Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 56 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč