kresby 25 kusů

soubor různých kreseb, nesignováno, pochází z většího konvolutu signovaných kreseb, volné listy
Technika: kresba, datace: 1941
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.02.2022 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč