Kytice

signováno a datováno vpravo dole
Technika: ofset
Šířka: 58 cm, výška: 41 cm, rámování: 55 x 71,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.06.2021 19:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč