35. Rám
rám s reprodukcí
Šířka: 58 cm, výška: 41 cm, rámování: 55 x 71,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.06.2021 19:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč