35. Návrh erbu
Pravděpodobně původní návrh pro nástěnnou malbu, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 18.století?
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 31 x 24 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.03.2022 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč