35. Portréty (2 kusy)
Párové obrazy, portréty ženy a muže, nažehleno na nové plátno, nově rámováno, jeden signováno vpravo dole V. Morávek Smíchov
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 65 cm, rámování: 76 x 66 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 04.03.2019 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč