Stříbrná mokka souprava

Stříbrná mokka souprava v původní etui, porcelánové vložky signované Puls z porcelánky Ostrov, souprava obsahuje 6 mokka lžiček, 6 kusů podšálků, 6 kusů šálků s porcelánovou vložkou, váha stříbra bez porcelánových vložek je 342,58 g, značeno puncem stříbrníka, zlatníka Eduarda Krause z Prahy, konzultováno s kunsthistoričkou PhDr. Danou Stehlíkovou CSc.
Materiál: stříbro 800/000
Šířka: 38 cm, výška: 8 cm, délka: 33 cm, váha: netto 342,58 g

Konec dražby: 01.03.2021 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč