35. Stříbrná mokka souprava v etui

Stříbrná mokka souprava v původní etui, porcelánové vložky signované Puls z porcelánky Ostrov, souprava obsahuje 6 mokka lžiček, 6 kusů podšálků, 6 kusů šálků s porcelánovou vložkou, váha stříbra bez porcelánových vložek je 342,58 g, ryzost 800/1000 , značeno puncem pražského zlatníka a stříbrníka Eduarda Krause, slovenským puncem stříbra a československou kontrolní značkou rozety, konzultováno s kunsthistoričkou Phdr. Danou Stehlíkovou. Vlasová prasklinka na vložce
Materiál: stříbro 800/000
Šířka: 38 cm, výška: 8 cm, délka: 33 cm, váha: netto 342,58 g
Stav: poškozeno

Konec dražby: 01.03.2021 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč