35. Tvrz
nesignováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 23,5 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 28.05.2023 15:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč