35. U jezírka
signováno vpravo dole
Šířka: 26 cm, výška: 17 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 13.12.2018 18:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč