415. Maminky
Autor: Rudolf Tichý
(1900 Prostějov - ?)
signováno a datováno vpravo dole, vledo dole název Mamínky, na reversu autorský přípis, štítek z výstavy Sallon de Marseille 1981
Technika: olej na překližce, datace: 1929
Šířka: 64 cm, výška: 58 cm, rámování: 71 x 76 cm
Konec dražby: 28.07.2019 19:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč