12. Pobřeží
Autor: Leonard Wiedh
(1866 - 1938)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm, rámování: 63 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.05.2022 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč