Žena v květovaných šatech

Autor: Pavel Fleischmann
(1898 Plzeň - 1978 Stockholm)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1945
Šířka: 55 cm, výška: 72 cm, rámování: 83 x 68 cm

Konec dražby: 07.06.2022 21:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč