Pobřeží

Autor: Pavel Fleischmann
(1898 Plzeň - 1978 Stockholm)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1944
Šířka: 53,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 63 x 67
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.05.2023 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč