Tetřívci

Autor: Johan Arvall
(1944 Göteborg)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 80 cm

Konec dražby: 07.06.2022 21:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč