241. Tetřívci
Autor: Johan Arvall
(1944 Göteborg)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 80 cm
Konec dražby: 13.09.2022 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč