Narcisy

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: ofset
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč