205. Květiny ve váze
Autor: Vítězslav (Viktor) Hohaus
(1890 Brno - 1981 Prostějov)
signováno vpravo dole, plátno fixované na kartonu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 56 cm, rámování: 70 x 78,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč