351. Květiny ve váze

Autor: Vítězslav (Viktor) Hohaus
(1890 Brno - 1981 Prostějov)

signováno vpravo dole, plátno fixované na kartonu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 56 cm, rámování: 70 x 78,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 18:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč