Zemědělská krajina

rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 22:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč