Neapol

Autor: Antonio Ponticelli

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akryl, materiál: plátno fixováno na kartonu
Šířka: 120 cm, výška: 60 cm, rámování: 82 x 142 cm

Konec dražby: 07.06.2022 21:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč