181. Portrét ženy z jihu

Autor: G. Prior

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 34 cm, výška: 85 cm, rámování: 114 x 64 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč