Divočáci v zimní krajině

Autor: Fritz Haack
(1913 - ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 60 cm, rámování: 83 x 122 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč