69. Pohled na chalupu
Autor: Richard Lauda
(1873 Jistebnice - 1929 Tábor)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1900
Šířka: 51 cm, výška: 36 cm, rámování: 51 x 65 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč